برنامه اجرایی «رویداد ملی کارآفرینی و فناوری‌های نوین آموزشی»

 | تاریخ ارسال: 1402/12/14 | 

نوآور گرامی

ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرش طرح نوآورانه‌ی شما در رویداد ملی کارآفرینی و فناور‌های نوین آموزشی موارد زیر را به اطلاع شما می‌رسانیم:

۱. مکان برگزاری رویداد در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) است که موقعیت مکانی آن در قسمت تماس با ما قابل مشاهده است؛

۲. کلیه‌ی عزیزانی که از شهرستان‌ها تشریف می‌آورند باید قبل از حرکت، محل اقامت خود را در مهمانسرای مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) رزرو بفرمایند. برای این کار در قسمت تماس با ما در وبسایت باشگاه تقاضای خود برای محل اقامت را اعلام کنید. اقامت در مهمانسرای مرکز شامل صبحانه و ناهار است که برای دعوت شدگان به رویداد فاقد هزینه خواهد بود.

تبصره: مهمانان اضافی که نامشان در فهرست دعوت شدگان یا تیم های پذیرفته شده نباشد مشمول هزینه البته با تخفیف خواهند بود؛

۳. رویداد راس ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ در محل سالن برگزاری رویداد آغاز خواهد شد و لازم است شرکت کنندگان محترم نیم ساعت قبل از شروع برنامه در محل حاضر باشند.

۴. هرگونه تغییر در برنامه در همین وبسایت اطلاع رسانی خواهد شد.

۵. بزودی سین برنامه نیز همین جا در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای اطمینان از ارائه موفقیت آمیز، شرکت کنندگان در رویداد تشویق می شوند که از پیوندهای ارائه شده در پیوست برای آماده سازی استفاده کنند. این منابع اطلاعات و نکات ارزشمندی را در مورد ساختار محتوا، جذب مخاطب و ارائه یک ارائه متقاعد کننده ارائه می دهند. شرکت‌کنندگان با آشنایی با مطالب و ترکیب استراتژی‌های کلیدی می‌توانند مهارت‌های ارائه خود را افزایش دهند و تأثیری ماندگار بر مخاطبان خود بگذارند.
 

برای شرکت در رویداد سایت توسکانو کلیک کنید
 
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 587 بار   |   دفعات چاپ: 34 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر